Triin Hellamaa

Juba väikse lapsena tundsin huvi psühholoogia vastu. Siis aga arvasin, et minu unistus on saada juuksuriks. Huvi juuksuri ameti vastu põhjendasin aga sellega, et inimesed räägivad juuksurile oma elust ning juuksurid annavad nõu. Vanemas eas sain aru, et mu tuleviku karjäär peaks siiski olema seotud rohkem inimeste kuulamise ja aitamisega kui juustega. Enne kui jõudsin psühholoogia õppimiseni tegin kõrvalepõike juuraõpingutega. Psühholoogia bakalaureuseõppes puutusin kokku organisatsioonipsühholoogiaga ja seal tekkis mul äratundmine, et see on minu amet. Kogu oma tööelu olen puutunud kokku organisatsioonide toimimise küsimustega ning selle mõjuga üksikutele indiviididele, nende käitumisele. Mind paelub küsimust sellest, kuidas neid kahte kõige paremini saab koostoimima panna.

Triin Hellamaa

Kvalifikatsioon
Töö- ja organisatsioonipsühholoog, psühholoog-nõustaja väljaõppes

Kogemus
2020 – tänaseni AT Praksis OÜ, töö- ja organisatsioonipsühholoog, psühholoog-nõustaja väljaõppes

Hariduskäik
2013 – 2016 Tallinna Tehnikaülikool – töö- ja organisatsioonipsühholoogia magistrikraad
2009 – 2013 Tartu Ülikool – psühholoogia bakalaureusekraad

Olulisemad täiendkoolitused
2024 – 2025 Eesti Motiveeriva Intervjueerimise ja Treeningu Assotsiatsioon – Motiveeriva intervjueerimise rakendaja väljaõpe
2021 Eesti Kognitiivse Käitumisteraapia Assotsiatsioon – Sissejuhatus kognitiiv-käitumisteraapiasse
2021 Tartu Ülikool Kliinilise Meditsiini Instituudi täienduskeskus – Unehäired, kaasaegne käsitlus

Publikatsioonid ja ettekanded
Hellamaa, T.; Tali, A. (2021) COVID-19 pandeemia mõju vaimsele tervisele. Konverentsi ettekanne. Eesti Töötervishoiuarstide Seltsi sügiskonverents. November. Pärnumaa, Eesti.

Hellamaa, T (2022) Mental health webinar

Hellamaa, T (2022) Work stress webinar

Teichmann, M.; Murdvee, M.; Hellamaa, T.; Malik, A. S.; Ngana, W. G.; Pitkanen, J. M.; Shkuropat, K.; Stephanou, K.; Svetlicinaia, O.; Tali, A.; Verano Izaguirr, J. J. (2015) Workplace Busyness and Multitasking. Conference Paper. May 2015. Conference: 17th EAWOP congress, at Oslo, Norway.

Scroll to Top